| Highway Marine Ltd. | |
| Pillory Gate Wharf, Strand Street, Sandwich, Kent, CT13 9EU, UK | |
| Contact: | Richard Blackmore |
| Telephone: | Reveal Telephone Number |
| Website: | Visit Website |
Dealers For
| Year: | 1983 |
| Length: | 30' 5" |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £19,995 |
View Details | |
| Year: | 1990 |
| Length: | 23' |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £14,995 |
View Details | |
| Year: | 1976 |
| Length: | 11.20m |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £34,995 |
View Details | |
| Year: | 1997 |
| Length: | 19' 6" |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £27,995 |
View Details | |
| Year: | 1976 |
| Length: | 10.40m |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £32,995 |
View Details | |
| Year: | 1976 |
| Length: | 38' |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £47,500 |
View Details | |
| Year: | 1985 |
| Length: | 36' 5" |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £22,500 |
View Details | |
| Year: | 2000 |
| Length: | 6.10m |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £9,995 |
View Details | |
| Year: | 2015 |
| Length: | 5.5m |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £15,500 |
View Details | |
| Year: | 1976 |
| Length: | 36' |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £13,995 |
View Details | |