| Year: | 1989 |
| Length: | 31' |
| Location: | UK |
| Price: | £21,000 |
| Status: | Price Reduced |
View Details | |
| Year: | 1986 |
| Length: | 33' 9" |
| Location: | Brundall UK |
| Price: | £32,500 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1988 |
| Length: | 10.29m |
| Location: | Portishead Marina UK |
| Price: | £32,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1991 |
| Length: | 10.29m |
| Location: | Belfast, Antrim UK |
| Price: | £39,949 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1990 |
| Length: | 33' |
| Location: | Crosshaven, Cork Ireland |
| Price: | €49,500 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |