| Year: | 1986 |
| Length: | 13.34m |
| Location: | Essex UK |
| Price: | £45,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1981 |
| Length: | 12.30m |
| Location: | Rinn Marina Ireland |
| Price: | €57,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1988 |
| Length: | 43' |
| Location: | Plymouth UK |
| Price: | £65,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1981 |
| Length: | 41' |
| Location: | Stornoway UK |
| Price: | £61,500 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1986 |
| Length: | 40' 3" |
| Location: | Port Solent UK |
| Price: | £69,500 |
| Status: | Available |
View Details | |