| Year: | 1996 |
| Length: | 30' |
| Location: | RK MARINE Bursledon UK |
| Price: | £39,500 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1997 |
| Length: | 29' 75" |
| Location: | Shepperton UK |
| Price: | £44,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1997 |
| Length: | 9.45m |
| Location: | st olaves UK |
| Price: | £65,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1998 |
| Length: | 9.5m |
| Location: | Newark Marina UK |
| Price: | £65,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1997 |
| Length: | 9.45m |
| Location: | Bray, Berkshire UK |
| Price: | £64,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 8.53m |
| Location: | Suffolk UK |
| Price: | £37,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 8.53m |
| Location: | Suffolk UK |
| Price: | £37,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1997 |
| Length: | 29' |
| Location: | MTL Marine, 152 Derrylin Road, Bellanaleck, Co Fermanagh BT92 2BA, Lough Erne Ireland |
| Price: | £49,950 |
| Status: | Available |
View Details | |