| Year: | 1989 |
| Length: | 8.94m |
| Location: | Buckden, Eastern UK |
| Price: | £14,499 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 28' 4" |
| Location: | Crosshall Marine UK |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1990 |
| Length: | 8.93m |
| Location: | UK |
| Price: | £18,995 |
| Status: | Price Reduced |
View Details | |
| Year: | 1990 |
| Length: | 8.83m |
| Location: | Central Bristol Redcliffe UK |
| Price: | £21,500 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 8.23m |
| Location: | Boats.co.uk HQ, Essex Marina UK |
| Price: | £22,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |