| Year: | 1989 |
| Length: | 34' |
| Location: | Chichester Marina UK |
| Price: | £39,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1987 |
| Length: | 33' 6" |
| Location: | Plymouth by appointment UK |
| Price: | £29,990 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1992 |
| Length: | 34' 1" |
| Location: | Newark Marina UK |
| Price: | £39,950 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1988 |
| Length: | 10.06m |
| Location: | Essex UK |
| Price: | £54,995 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1990 |
| Length: | 10.6m |
| Location: | Shepperton UK |
| Price: | £39,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 10.4m |
| Location: | Windsor, Berkshire UK |
| Price: | £36,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |