| Year: | 1983 |
| Length: | 26' |
| Location: | Wroxham, Norfolk Broads UK |
| Price: | £19,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1984 |
| Length: | 26' 4" |
| Location: | Crosshall Marine UK |
| Price: | £13,450 |
| Status: | Sale Agreed |
View Details | |
| Year: | 1988 |
| Length: | 7.92m |
| Location: | Reading, Berkshire UK |
| Price: | £12,500 Tax Not Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1984 |
| Length: | 25' 11" |
| Location: | Southampton UK |
| Price: | £13,750 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1984 |
| Length: | 8.54m |
| Location: | Tewkesbury UK |
| Price: | £13,995 Excluding VAT |
| Status: | Price Reduced |
View Details | |