| Year: | 2011 |
| Length: | 57' |
| Location: | Alcudia Spain |
| Price: | £85,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2000 |
| Length: | 17.05m |
| Location: | Contact De Valk Hamburg Germany |
| Price: | €269,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2001 |
| Length: | 16.990m |
| Location: | Ardrossan UK |
| Price: | £220,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2009 |
| Length: | 16.56m |
| Location: | Boats.co.uk, Cala d'Or, Mallorca Spain |
| Price: | £494,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |