| SeaBoats | |
| P.O. Box 6261 , Christchurch, New Zealand | |
| Contact: | Geoff Fraser |
| Telephone: | Reveal Telephone Number |
| Website: | Visit Website |
SeaBoats has been established to market and sell a wide range of boats, recreational and commercial, new and used, to a broad global audience.
Our dedicated international teams of sales professionals are strategically located around the world and utilize modern communication strategies and a vast network of industry associates.
If you are buying or selling, let the SeaBoats team work for you.
| Year: | 1982 |
| Length: | 8.85m |
| Location: | Greece |
View Details | |
| Year: | 2012 |
| Length: | 147.79m |
| Location: | China |
View Details | |
| Year: | 2008 |
| Length: | 96.60m |
| Location: | China |
View Details | |
| Year: | 2022 |
| Length: | 149.79m |
| Location: | China |
View Details | |
| Year: | 2007 |
| Length: | 13' 83" |
| Location: | Spain |
View Details | |
| Year: | 2025 |
| Length: | 60m |
| Location: | Hong Kong |
View Details | |
| Year: | 2021 |
| Length: | 99.78m |
| Location: | China |
View Details | |
| Year: | 2021 |
| Length: | 99.78m |
| Location: | China |
View Details | |
| Year: | 2020 |
| Length: | 99.78m |
| Location: | China |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 23.9m |
| Location: | French Polynesia |
| Price: | $700,000 |
View Details | |