| Year: | 1986 |
| Length: | 7.34m |
| Location: | Buckden, Eastern UK |
| Price: | £16,500 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 8.2m |
| Location: | Newark Marina UK |
| Price: | £16,500 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1988 |
| Length: | 27' |
| Location: | Newark Marina UK |
| Price: | £13,450 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 8.41m |
| Location: | Poole, Dorset UK |
| Price: | £14,495 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1987 |
| Length: | 24' 1" |
| Location: | UK |
| Price: | £13,995 |
| Status: | Price Reduced |
View Details | |
| Year: | 1986 |
| Length: | 26' 1" |
| Location: | Crosshall Marine UK |
| Price: | £14,950 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 8.4m |
| Location: | Boats.co.uk HQ, Essex Marina UK |
| Price: | £14,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1987 |
| Length: | 8.4m |
| Location: | Essex UK |
| Price: | £19,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 8.41m |
| Location: | Poole, Dorset UK |
| Price: | £14,495 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 7.34m |
| Location: | Buckden, Eastern UK |
| Price: | £15,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |