| Year: | 2001 |
| Length: | 10.45m |
| Location: | Bray, Berkshire UK |
| Price: | £92,995 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1999 |
| Length: | 11.040m |
| Location: | Gosport UK |
| Price: | £94,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2002 |
| Length: | 11.040m |
| Location: | Poole UK |
| Price: | £94,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 11.04m |
| Location: | Bray, Berkshire UK |
| Price: | £89,950 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 36' 3" |
| Location: | Hayling Island UK |
| Price: | £105,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 11.04m |
| Location: | Newcastle Upon Tyne UK |
| Price: | £94,995 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1991 |
| Length: | 9.95m |
| Location: | Portugal Portugal |
| Price: | €63,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2002 |
| Length: | 11.040m |
| Location: | Portsmouth UK |
| Price: | £105,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2002 |
| Length: | 34' |
| Location: | Club Nautico Altea Spain |
| Price: | £36,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1997 |
| Length: | 10.98m |
| Location: | Chichester UK |
| Price: | £84,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |