| Year: | 2009 |
| Length: | 14.78m |
| Location: | Boats.co.uk HQ, Essex Marina UK |
| Price: | £275,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2009 |
| Length: | 14.78m |
| Location: | Swanwick Southampton UK |
| Price: | £299,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2009 |
| Length: | 14.78m |
| Location: | Contact De Valk Loosdrecht Netherlands |
| Price: | €345,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2007 |
| Length: | 14.35m |
| Location: | Gouvia Greece |
| Price: | €259,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2010 |
| Length: | 14.5m |
| Location: | Boats.co.uk HQ, Essex Marina UK |
| Price: | £295,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |