| Year: | 1996 |
| Length: | 15.20m |
| Location: | Contact De Valk Thuishaven Netherlands |
| Price: | €199,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1997 |
| Length: | 14.81m |
| Location: | Birgu Malta |
| Price: | €125,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2014 |
| Length: | 15.64m |
| Location: | Contact De Valk Dalmatia Croatia |
| Price: | €200,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |