| Year: | 2011 |
| Length: | 57' |
| Location: | Alcudia Spain |
| Price: | £85,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1987 |
| Length: | 11m |
| Location: | Sotogrande Spain |
| Price: | £49,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 30' |
| Location: | RK MARINE Bursledon UK |
| Price: | £39,500 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1985 |
| Length: | 29' |
| Location: | Ely UK |
| Price: | £15,500 Tax Exempt |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1981 |
| Length: | 12.30m |
| Location: | Rinn Marina Ireland |
| Price: | €57,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1984 |
| Length: | 25' 11" |
| Location: | Southampton UK |
| Price: | £13,750 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1990 |
| Length: | 43' 8" |
| Location: | Lough Erne UK |
| Price: | £89,995 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1984 |
| Length: | 12.1m |
| Location: | Thorne UK |
| Price: | £49,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1977 |
| Length: | 22' |
| Location: | Queenborough UK |
| Price: | £4,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 11m |
| Location: | UK |
| Price: | £82,500 |
| Status: | Available |
View Details | |