| Year: | 2021 |
| Length: | 10.03m |
| Location: | Poole, Dorset UK |
| Price: | £299,999 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 8.2m |
| Location: | Newark Marina UK |
| Price: | £16,500 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1984 |
| Length: | 25' 11" |
| Location: | Southampton UK |
| Price: | £13,750 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2000 |
| Length: | 32' 8" |
| Location: | Plymouth UK |
| Price: | £69,900 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1997 |
| Length: | 29' 75" |
| Location: | Shepperton UK |
| Price: | £44,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1987 |
| Length: | 24' 1" |
| Location: | UK |
| Price: | £13,995 |
| Status: | Price Reduced |
View Details | |
| Year: | 1998 |
| Length: | 9.5m |
| Location: | Newark Marina UK |
| Price: | £65,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Length: | 6.99m |
| Location: | Down UK |
| Price: | £8,500 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 8.53m |
| Location: | Suffolk UK |
| Price: | £37,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1990 |
| Length: | 8.83m |
| Location: | Central Bristol Redcliffe UK |
| Price: | £21,500 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |