| Year: | 2005 |
| Length: | 15.98m |
| Location: | Largs UK |
| Price: | £275,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1983 |
| Length: | 26' |
| Location: | Wroxham, Norfolk Broads UK |
| Price: | £19,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1984 |
| Length: | 26' 4" |
| Location: | Crosshall Marine UK |
| Price: | £13,450 |
| Status: | Sale Agreed |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 34' |
| Location: | Chichester Marina UK |
| Price: | £39,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 15.20m |
| Location: | Contact De Valk Thuishaven Netherlands |
| Price: | €199,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2001 |
| Length: | 10.45m |
| Location: | Bray, Berkshire UK |
| Price: | £92,995 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1999 |
| Length: | 11.040m |
| Location: | Gosport UK |
| Price: | £94,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2012 |
| Length: | 15.55m |
| Location: | Torquay UK |
| Price: | £399,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2002 |
| Length: | 11.040m |
| Location: | Poole UK |
| Price: | £94,995 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2011 |
| Length: | 11.060m |
| Location: | Chertsey UK |
| Price: | £169,995 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |