| Year: | 2020 |
| Length: | 21.12m |
| Location: | Alcudia, Mallorca Spain |
| Price: | £1,949,950 Tax Not Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1986 |
| Length: | 13.34m |
| Location: | Essex UK |
| Price: | £45,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1987 |
| Length: | 11m |
| Location: | Sotogrande Spain |
| Price: | £49,950 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 31' |
| Location: | UK |
| Price: | £21,000 |
| Status: | Price Reduced |
View Details | |
| Year: | 1986 |
| Length: | 33' 9" |
| Location: | Brundall UK |
| Price: | £32,500 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1981 |
| Length: | 12.30m |
| Location: | Rinn Marina Ireland |
| Price: | €57,000 |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2018 |
| Length: | 16.32m |
| Location: | Boats.co.uk, Cala d'Or, Mallorca Spain |
| Price: | £999,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1988 |
| Length: | 46' |
| Location: | Lefkas Greece |
| Price: | €79,500 Tax Not Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 2000 |
| Length: | 17.05m |
| Location: | Contact De Valk Hamburg Germany |
| Price: | €269,000 Tax Paid |
| Status: | Available |
View Details | |
| Year: | 1999 |
| Length: | 12.8m |
| Location: | Gibraltar Gibraltar |
| Price: | £115,000 |
| Status: | Available |
View Details | |